Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jednodenní výlety 2017

Jednodenní výlety ČR

12.5. Praha – letiště a Barrandov I.

Zlatým hřebem tohoto výletu do české metropole bude prohlídka ruzyňského letiště po trase číslo 2. Ta zahrnuje prohlídku autobusem po provozu letiště v části Jih a Sever, Cargo zónu, ukázky odbavení letadel před startem a po přistání, ukázky zavádění letadel na stání. Její součástí je také pozorování startů a přistání u dráhy, seznámení se s technickým zázemím letiště a seznámení se s interiérem a technikou

Záchranné požární stanice letiště.

Po této dvouhodinové exkurzi si prohlédneme Filmpoint – výstavní prostor Barrandov studia. A budete – li mít poté ještě chuť a sílu, projdeme se po stopách slavných filmů,

k nimž sloužily pražské exteriéry jako kulisa. Výlet se uskuteční při minimálně 40 účastnících.

Cena: 690 Kč, děti 4-15 let, studenti, senioři, ZTP 640 Kč, rodinná sleva 140 Kč

* doprava zájezdovým autobusem, průvodce, vstupné na prohlídkovou trasu č. 2, vstupné do Filmpointu Barrandov studia

 

 

2.6. Praha – letiště a Barrandov II.

Tentokrát na letišti absolvujeme trasu číslo 5. Nejprve se pěšky podíváme do hangáru F společnosti ČSA Technics, která zajištuje opravy a revize pro ČSA a další letecké společnosti. Dále projedeme autobusem po ploše letiště, uvidíme ukázky odbavení letadel před startem a po přistání, seznámíme se s technickým zázemím letiště i službami pro cestující a budeme pozorovat provoz na startovací dráze.

Poté si s průvodcem prohlédneme nejzajímavější části Barrandov studia. Zahrnuje návštěvu Filmpointu, kostýmního a rekvizitního fundusu a ateliérů. (lze absolvovat pouze v pracovní dny). Výlet se uskuteční při minimálně 40 účastnících.

Cena: 790 Kč

* doprava zájezdovým autobusem, průvodce, vstupné na prohlídkovou trasu č. 5, vstupné na kompletní prohlídku Barrandov studia

 

3.9. Praha – letiště

Při tomto výletě absolvujeme trasu číslo 6. Při ní si během 2,5 hodiny kompletně prohlédneme Záchranou požární stanici letiště Praha, včetně techniky s odborným výkladem hasiče. Poté se můžete podívat na provoz letadel na odbavovací ploše, u dráhy pozorovat starty a přistání, vše s výkladem průvodce. Výlet se uskuteční při minimálně 40 účastnících. Fotografie z výletu najdete na našem webu www.prestice-tour.cz

Budeme mít opět štěstí a uvidíme v akci největší dopravní letadlo na světě Airbus A – 380 ?

Cena: 590 Kč

* doprava zájezdovým autobusem, průvodce, vstupné na prohlídkovou trasu č. 6

 

Jednodenní výlety zahraničí

25.3. Drážďany – mezinárodní výstava orchidejí

Nejprve Vás převezeme k výstavišti, kde se koná mezinárodní výstava orchidejí 2016  “Orchideen Welt”, podívaná pro všechny jejich milovníky. Pěstitelé ze čtyř kontinentů vám ukážou přes 20000 rostlin a 100000 květů na ploše 5000 m2. Zájemci si je budou moci zakoupit nebo pouze obdivovat. V tomto termínu zde také probíhá největší  a nejoblíbenější veletrh pro veřejnost - prodejní výstava zaměřená na nadcházející období jara a Velikonoc Dresdner Ostern.

m_p3170488.jpg
V odpoledních hodinách vás autobus převeze do historického centra Drážďan. Známé památky jako Frauenkirche, Zwinger, Semperovu operu a další si budete moci prohlédnout individuálně nebo v případě zájmu s průvodcem.

Nebo se budete věnovat raději nákupům ? Můžete navštívit nejkrásnější mlékárnu na světě s největším výběrem sýrů v Sasku, i irský řetězec diskontní módy Primark.

m_p3170496.jpg

Cena: 590 Kč (vstupné od 10 EUR, zlevněná 8 EUR – skupiny od 10 osob,

děti od 7 do 14 let 3 EUR – vstupné je možné zaplatit v Kč,

* doprava zájezdovým autobusem nebo mikrobusem, průvodce

m_p3170525.jpg

 

8.4.Velikonoční studny

Při této akci opět zavítáme do Franckého Švýcarska, oblasti mezi Norimberkem, Bambergem a Bayreuthem. Zde absolvujeme okružní jízdu po krásně vyzdobených obecních studnách a kašnách. Jednotlivé obce se předhánějí, která bude mít svoji studnu nejkrásnější.m_p1060700.jpg

Nazdobeno bývá několik set studní: od jednoduchých dekorací po více než 11 tisíc kraslic na kašně v Bieberbachu, která je zapsána i v Guinessově knize rekordů, a kde naše putování tradičně zakončíme. Nezapomeneme ani na návštěvu obce Aufsess, kde v restauraci, patřící k místnímu pivovaru, budete moci zakoupit tekutý dárek pro pány. Svátky jara jsou zde opravdu nádherné a každoročně lákají více návštěvníků. Přidáte se k nim ?

m_p1060718.jpg

m_p1060731.jpg

m_p1060743.jpg

m_p1060756.jpg

Cena: 899 Kč

* doprava zájezdovým autobusem nebo mikrobusem, průvodce

 

 

 

 

8.5., 28.9. Legoland

Pojeďte vyzkoušet všechny atrakce německého Legolandu u Günzburgu

tentokrát v termínech, kdy je v SRN pracovní den a u nás svátek.

Zdaleka by neměly být takové fronty u atrakcí, jako při naší květnové návštěvě v roce 2016.

Kromě známých atrakcí na vás nově čeká Lego Ninjago World s interaktivním 4 D jízdním zážitkem a mnoho dalších Ninja dobrodružství. Navíc v zářijovém termínu se koná Český den ! Atrakce, které kvůli jazykové bariéře nebývají využívány, budou tento den také v českém jazyce, Například jízda vláčkem LEGOLAND Express, prohlídka továrny LEGO Fabrik nebo kurs pro malé řidiče v Hyundai LEGOLAND Fahrschule.

Cena: 1390 Kč

* doprava zájezdovým autobusem, celodenní vstupenka, průvodce

 

3.6. ZOO a delfinárium Norimberk  

Náš nejtradičnější výlet jezdíme už čtvrtstoletí ! Poprvé jsme sem jeli v roce 1992.

Norimberská ZOO je velmi rozsáhlá. Má nejen pěkné prostředí, v němž se nachází, ale také jediné delfinárium v jižním Německu. Na rozloze 63 hektarů      ji obývá více než 2000 zvířat, zastupujících více než 300 druhů ze všech koutů planety.

Užijte si s vašimi dětmi výlet do jedné nejhezčích německých ZOO.

Cena: 690 Kč

* doprava zájezdovým autobusem nebo mikrobusem, průvodce

 

12.8. Bayern park

Užijte si skvělé dobrodružství s celou rodinou. Čeká na vás více než 80 atrakcí.

Od bláznivé jízdy na horské dráze, přes vodní dráhy, po poklidné jízdy parníčkem

nebo mírně se točícími kabinkami. Na své si přijdou jak malé děti, tak ty odrostlejší.

Dokonale se vyřádíte i na bobové dráze, skluzavkách slaňovací věži, trampolínách,

Žabí dráze, lochnesce, jízdě na pneumatice, houpací lodi, šplhací hoře …

V tomto termínu navíc zažijete akční hrdiny z Hvězdných válek .

Cena 1150 Kč – osoba nad 140 cm výšky, 1070 Kč – osoba od 100 do 140 cm výšky,

490 Kč – dítě do 100 cm výšky. U platící skupiny nad 20 osob cena 1030 Kč

* doprava zájezdovým busem nebo mikrobusem, celodenní vstupenka, průvodce

 

17.11. Therme Erding – nejen skluzavkový ráj

Obrovský komplex lázní nedaleko mnichovského letiště láká nejen na více než 2500 m tobogánů a skluzavek, ale od léta 2014 také na bazén s umělým vlnobitím (který se rozkládá u hotelu Victory).

Ten je obklopen nejen spoustou lehátek, ale také třemi stovkami pravých tropických palem. Termální pramen vyvěrá z hloubky 2350 metrů a má teplotu    63 °C.

Státem uznaný léčivý účinek přinese tato voda všem, kdo má potíže s klouby, páteří, revmatem, kožními nemocemi a poúrazovými stavy. Lázně ročně navštíví přes 10 miliónů návštěvníků a patří mezi 50 nejvýznamnějších bavorských turistických cílů.

O víkendech zde nebývá k hnutí, návštěvy proto směřujeme do dnů, kdy je u nás volno a v Německu se pracuje. Od tohoto roku i s ohledem na požadavky účastníků budeme mít v lázních celodenní pobyt, abyste si ho mohli dokonale užít.

Cena: 750 Kč (+ celodenní vstupné 31 EUR)

* doprava zájezdovým autobusem nebo mikrobusem, průvodce