Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pobytové zájezdy

8.5.-13.5. Luhačovice

Pojeďte s námi do Luhačovic, nejkrásnějších moravských lázní.

Bohaté společenské vyžití, prvotřídní lázeňský servis i krása města a jeho okolí přitahují každoročně tisíce návštěvníků. Ubytování se snídaní je zajištěno v lázeňských penzionech. Na místě si lze dokoupit lázeňské procedury. Nabízíme vám termín s dopravou a možností výletů. Zlatým hřebem je v tomto termínu otevírání a žehnání pramenů s bohatým programem. Pobyty s vlastní dopravou jsou možné kdykoliv.

Cena: 4750 Kč

* doprava zájezdovým busem , 5 x ubytování se snídaní

 

Pobyty v termálních lázních

 

10.6.-17.6.2017  Slovensko, Velký Meder, penzion Györy ***

Tento rodinný penzion má ideální polohu přímo za hotelem Thermál, cca 150 metrů od vchodu do termálního areálu. Všechny pokoje jsou vybavené sprchou, WC, TV a ledničkou. Snídaně formou švédského stolu s dostatečným výběrem, večeře formou tříchodového menu, výborná domácí kuchyně. Kromě výborného jídla si užijete také krásného posezení na kryté terase s výhledem na pěkně upravenou zahradu, a stále dobře naladěné obsluhy. Zde se opravdu budete cítit jako doma, přijedete jako hosté, a budete odjíždět jako přátelé.

Cena: 7909 Kč (do 31.1.2017 jen 7355 Kč), příplatek za 7 denní permanentku se 2 vstupy denně 1350 Kč dospělý, 1080 Kč senioři

 

* 7 x  ubytování s polopenzí, doprava klimatizovaným busem, delegát

 novyplaveckybazenvm.1.jpg

novyplaveckybazenvm.3.jpg

10.6.–17.6.2017, 12.9.-19.9.2017

Slovensko, Velký Meder, hotel Elenka ***

Jeden z nejlepších hotelů ve Velkém Mederu s výbornou polohou (necelých 100 metrů od termálního areálu) i  kuchyní. Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny moderním, novým nábytkem s vlastním sociálním zařízením, TV, balkonem a ledničkou. To vše doplňuje příjemný a ochotný personál, na který se můžete kdykoliv obrátit.

 

m_bar-restaurant-elenka.jpg

m_hotel-elenka___.jpg

m_hotel-elenka-izba-bez-pristelky-.jpg

 

A že nejste spokojeni jen vy, o tom svědčí kladné ohlasy dalších návštěvníků na internetové prezentaci hotelu. Stejně jako vloni obdržíte vstupenky do termálního areálu přímo na recepci hotelu. V tomto hotelu si můžete vybrat si „své“ číslo pokoje. Vlastní restaurace i bar svítí novotou, a váš pohodový pobyt může začít! Ve středu po večeři na Vás čeká hudební večírek s možností tance.

 

Cena: 8648 Kč (do 31.1.2017 jen 8043 Kč), příplatek za týdenní permanentku se 2 vstupy denně 1350 Kč dospělý, 1080 Kč osoby nad 62 let

* 7 x  ubytování s polopenzí, doprava klimatizovaným busem, delegát

 

 

m_hotel-elenka-izba--s-pristelkou-b-.jpg

 

m_hotel-elenka-recepcia.jpg

m_hotel-elenka-zahrada.jpg

m_restaurant-elenka-1.jpg

m_restaurant-elenka-7.jpg