Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výlety za kulturou

 

*********************************************************************************************

Cestovní kancelář Přeštice-tour, tel. 377 982 637 nebo 603 147 234
 

 

Vás srdečně zve v neděli 24.6.2018

​(pro velký zájem nový termín)

              od 15 hodin

do divadla Broadway v Praze  na nový romantický muzikál

 

 

 MUŽ

SE ŽELEZNOU MASKOU

Francouzský královský dvůr za vlády krále Ludvíka XIV. – "krále slunce" hýří rozmařilostí, ale lid je nespokojen a hladoví. Ludvík je arogantní král, kterého zajímají především krásné ženy, stavba paláce Versailles a plesy. Také mnoho finančních prostředků dává na posílení a vyzbrojení armády. V Bastile je uvězněn v železné masce bratr krále – dvojče Filip.

Nad královým životem bdí kapitán mušketýrů věrný d'Artagnan. Další z mušketýrů Athos žije na svém venkovském sídle se svým jediným synem Raulem. Když však král Ludvík XIV. pošle Raula na jistou smrt jen proto, aby měl volnou cestu ke krásné Louise, rozhodne se Athos             s pomocí svých přátel Aramise a Porthose vyměnit krále Ludvíka za vězněného Filipa. Pouze d´Artagnan se odmítá spiknutí zúčastnit. Jako kapitán královských mušketýrů přísahal králi věrnost. Byl také milencem Ludvíkovi matky, královny Anny Rakouské.

Královská výměna se nakonec podaří i za účasti samotného d´Artagnana, který se nakonec přeci jen rozhodne přidat k mušketýrům. Oba bratři se nakonec setkají a Ludvík chce ve vzteku svého bratra zastřelit. Anna Rakouská srazí ruku, která míří na Filipa a kulka zasáhne d´Artagnana, který umírá. Ludvík je nakonec odvezen z Louvru. Mušketýři se stávají oficiálními rádci Filipa – francouzského krále.

Hrají: Josef VOJTEK, Josef ŠTÁGR, Petr KOLÁŘ, Bohouš JOSEF, Václav VYDRA, Václav SVOBODA, Bronislav KOTIŠ, Daniel HŮLKA, Jaromír ADAMEC, Oldřich KŘÍŽ, Jan KOPEČNÝ, David GRÁNSKÝ, Vojtěch DRAHOKOUPIL, Marian VOJTKO, Martin ŠEMÍK, Tomáš TRAPL, Michaela GEMROTOVÁ, Alžbeta BARTOŠOVÁ, Marianna POLYÁKOVÁ, Peter PECHA, Josef VÁGNER, Vojtěch DRAHOKOUPIL, Helena VONDRÁČKOVÁ, Iva MAREŠOVÁ, Radka FIŠAROVÁ, Pavlína ĎURIAČOVÁ, Leona STŘÍBRNÁ ČERNÁ, Michal KAVALČÍK, Josef LAUFER, Martin SCHREINER, Patricie FUXOVÁ, Berenika SUCHÁNKOVÁ, Františka STROPNICKÁ, Nelly ŘEHOŘOVÁ

Vstupenky do 5. až 10. řady v přízemí                    Cena včetně dopravy: 1150 Kč

 

Odjezdy: 12,00 hodin Přeštice,      12,10 hodin Dobřany       12,30 hodin Plzeň

 

Závazné přihlášky prosím do 5.1.2018, děkuji.