Jdi na obsah Jdi na menu

Velký Meder


SLOVENSKO – VEĹKÝ MEDER               

 

Termální lázně se nachází na Žitném ostrově na jižním Slovensku, 25 km od Györu a 65 km od Bratislavy. Průměrná teplota je zde díky nízké nadmořské výšce a jižnější poloze cca o 2 – 3 °C vyšší než na Plzeňsku. Ideální složení termální vody je výborné pro léčbu pohybového aparátu, páteře, kloubů a svalstva.

Kationty v mg/l

MH      1,3                Na                 234,0                K                 0,4

Ca2         6,0                Mg                2,4                Fe                0,0

Anionty v mg/l

Cl            21,3                NO                0,0                NO2                0,0

SO3        27,8                Br4                2,0                J                0,8

 

 

F             1,3          

 

Soustava 9 bazénů (krytý plavecký – 30 °C, perličková koupel – 33 °C, polokrytý sedací bazén – 37 °C, dětský bazén s hracími elementy 30 °C, rekreační bazén s hydromasážemi a vodopády – 34 °C, rodinný a zábavní bazén  – 32 °C, vnější plavecký bazén – 25 °C,  italský bazén 28 °C, vnější dětský bazén s hracími elementy – 30 °C),  mnoha kiosků a restaurace – to je termální koupaliště Thermal Corvinus ve Velkém Mederu. Zůstáváme u modelu, který účastníkům těchto pobytů vyhovuje. Odjezd časně ráno, odpoledne příjezd do Velkého Mederu. Bus zůstává na místě s klienty (možnost výletů). Poslední den odjíždíme odpoledne tak, abychom se s nově načerpanou energií vrátili domů nejpozději do půlnoci.

 

 

8.6.-15.6. 2024 a 17.8.-24.8.2024 Slovensko, Velký Meder, penzion Györy *** 

 

Tento rodinný penzion má ideální polohu přímo za hotelem Thermál, cca 150 metrů od vchodu do termálního areálu. Všechny pokoje jsou vybavené sprchou, WC, TV a ledničkou. Snídaně formou švédského stolu s dostatečným výběrem, večeře formou tříchodového menu, výborná domácí kuchyně. Kromě výborného jídla si užijete také krásného posezení na kryté terase s výhledem na pěkně upravenou zahradu, a stále dobře naladěné obsluhy. Zde se opravdu budete cítit jako doma, přijedete jako hosté, a budete odjíždět jako přátelé. Bus zůstává na místě s klienty, možnost výletů.

Cena: 10600 Kč - osoba ve dvoulůžkovém pokojipříplatek za jednolůžkový pokoj 2550 Kč,

pojištění léčebných výloh a storna 240 Kč, připojištění Covid 560 Kč

Vstupné na termální koupaliště podle aktuálního ceníku (v minulých letech se měnil několikrát ročně).

Cena vstupného bude sdělena v pokynech na cestu nejpozději týden před odjezdem a bude vybrána v hotovosti v Kč v autobuse. Můžete jako vždy volit mezi 6 denním koupáním od neděle do pátku, nebo 7 denním koupáním od neděle do soboty.

* 7 x  ubytování s polopenzí (snídaně švédský stůl, večeře jednotné menu - výborná domácí strava), doprava klimatizovaným busem, technický doprovod

 

novyplaveckybazenvm.1.jpg

Toto je krytý plavecký bazén, otevřený v prosinci 2015

 

novyplaveckybazenvm.2.jpg

novyplaveckybazenvm.3.jpg 

 

* znamená cena obsahuje
 

.